XI WIOSENNY KONCERT MUZYCZNY!

19 maja 2022 r. o godzinie 17:30 w sali gimnastycznej naszej szkoły odbędzie się kolejny WIOSENNY KONCERT MUZYCZNY.

"W PRZEDSZKOLNEJ KRAINIE" wydanie majowe

przeczytasz TUTAJ

W listopadzie br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II Międzyszkolnym Konkursie Literacko-Plastycznym  „Ludzie listy piszą..”

organizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny i Bibliotekę Publiczną w Ćwiklicach. Konkurs był adresowany do uczniów klas  II – IV.
Zadaniem uczestnika było napisanie krótkiego listu do kolegi/koleżanki, w którym autor wcielał się w jednego z bohaterów dowolnie wybranej książki i opisał w ciekawy sposób jego przygody. Oprócz tego uczestnik tworzył plakat, który przedstawiał fragment  listu (np. ulubionego bohatera, najciekawszą przygodę czy miejsce).

Bardzo ciekawy okazał się list naszej uczennicy - Joanny Baran (kl. IIa), która zdobyła w tym konkursie II miejsce.

GRATULACJE!

/red. Regina Pudełko/