BEZPICZNE FERIE ZIMOWE 2023

Czytaj więcej

ZIMOWY KONKURS

Więcej…

24 listopada br. w  Miejsko - Powiatowej Bibliotece Publicznej w Pszczynie został przeprowadzony  Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania 2022.

  Naszą szkołę reprezentowali: Tomasz Galoch (IIIa), Joanna Baran (IIIa), Agata Pośpiech (VIa), Aleksander Paw (VIb), Izabela Kolarczyk (IVb), Zofia Lukasek (VIIIb), Rafał Madeja (VIIIb), Mateusz Muszyński (VIIIa). Uczestnicy konkursu zostali podzieli na trzy kategorie wiekowe: klasy I - III (poezja Marii Konopnickiej), klasy IV - VI (poezja Wisławy Szymborskiej), klasy VII - VIII (poezja polskiego romantyzmu). W konkursie wzięło udział 29 uczniów z różnych szkół. Wśród laureatów znaleźli się reprezentanci naszej szkoły: Tomasz Galoch  - I miejsce, Izabela Kolarczyk  - III miejsce, Zofia Lukasek - III miejsce. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom udanych występów.

Opiekunowie: L. Grygier, A. Stalmach, I. Szklanny, J. Rozmus-Folek

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com