Akcja charytatywna dla fundacji Arkadia 2024

Więcej…

REKRUTACJA do PRZEDSZKOLA na rok szkolny 2024/2025

Więcej…

1 lutego 2024 r. odbył się w Warszawie „Ogólnopolski Dzień Informacyjny". Delegacja z naszej szkoły udała się na stadion PGE Narodowy, by wziąć udział w wydarzeniu i skorzystać z okazji poznania pełnej oferty edukacyjnej, możliwości oraz zasad dotyczących programów zarządzanych przez Fundację Rozwoju Edukacji.

Uczestnicy wzięli udział w interesujących sesjach plenarnych (Erasmus+ dla początkujących) i tematycznych (Projekty mobilności w sektorze Edukacja szkolna oraz Partnerstwa na rzecz współpracy dla sektora Edukacja szkolna) oraz odbyli konsultacje z ekspertami, którzy szczegółowo odpowiadali na nasze pytania dotyczące realizowanego w naszej szkole projektu edukacyjnego.

 


JSN Epic template designed by JoomlaShine.com