Szczególne podziękowania dla

p. Ani Gotz, p. Ani Stencel, p. Agnieszki Duda, p. Jacka Bałuch, p. Mariusza Stencel,    p. Mateusza Pietryja, p. Wojtka Duroka,
bez których nie byłoby II Rodzinnego Biegu Charytatywnego w Jankowicach składa Agnieszka Kowalik-Stania                                     - dyrektor ZSP w Jankowicach

Europejski tydzień szczepień

Kilka ważnych informacji na temat szczepień. Przeczytaj koniecznie!

Więcej…

W dniach 29-30 maja 2017r. klasy szóste wraz ze swoimi wychowawczyniami i opiekunami wybrały się na wycieczkę klasową w Pieniny.

Pierwszego dnia uczniowie mieli okazję wziąć udział w spływie rzeką Dunajec, ze Sromowców Niżnych do Szczawnicy. Spływ na tratwach był wspaniałą przygodą, podczas której dzieci podziwiały malownicze krajobrazy Pienińskiego Parku Narodowego oraz wsłuchiwały się w barwne i ciekawe opowieści flisaków. Do dopłynięciu do Szczawnicy uczestnicy wyjazdu odpoczywali w Parku Zdrojowym i próbowali słynnych leczniczych wód mineralnych. Kolejną atrakcją była wyprawa górską trasą turystyczną, wiodącą przez Wąwóz Homole do Doliny Dubantowskiej.  Wieczorem, już na miejscu zakwaterowania, szóstoklasiści wesoło i przyjemnie spędzili czas na wspólnej zabawie na świeżym powietrzu oraz pieczeniu kiełbasek.
Drugiego dnia wycieczki grupa zwiedziła zamek w Czorsztynie oraz warownię w Niedzicy. Z pokładu statku, który zabrał uczniów w rejs po Jeziorze Czorsztyńskim, można było podziwiać piękną okolicę - góry, zaporę wodną i średniowieczne ruiny. Chwile spędzone w Pieninach były pełne niezapomnianych wrażeń i przeżyć.

/opiekunowie: J. Rozmus - Folek, A. Stankiewicz/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com