Rekrutacja do klas pierwszych

ZGŁOSZENIE DO KLASY I na rok szkolny 2018/2019

W dniach od 12 do 18 lutego 2018 r. trwają zapisy do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej 
nr 15 w ZSP w Jankowicach. Zapisami do Szkoły Podstawowej w Jankowicach objęte są dzieci, które zamieszkują w obwodzie naszej szkoły.

Więcej…

Rekrutacja do przedszkola 2018

Rekrutacja do Przedszkola Publicznego nr 19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jankowicach  na rok szkolny 2018/2019
Nabór nowych dzieci na wolne miejsca będzie odbywał się elektronicznie. Rodzice powinni zalogować się na stronie: przedszkola-pszczyna.nabory.pl i wypełnić wniosek rekrutacyjny.

Więcej…

W dniach 29-30 maja 2017r. klasy szóste wraz ze swoimi wychowawczyniami i opiekunami wybrały się na wycieczkę klasową w Pieniny.

Pierwszego dnia uczniowie mieli okazję wziąć udział w spływie rzeką Dunajec, ze Sromowców Niżnych do Szczawnicy. Spływ na tratwach był wspaniałą przygodą, podczas której dzieci podziwiały malownicze krajobrazy Pienińskiego Parku Narodowego oraz wsłuchiwały się w barwne i ciekawe opowieści flisaków. Do dopłynięciu do Szczawnicy uczestnicy wyjazdu odpoczywali w Parku Zdrojowym i próbowali słynnych leczniczych wód mineralnych. Kolejną atrakcją była wyprawa górską trasą turystyczną, wiodącą przez Wąwóz Homole do Doliny Dubantowskiej.  Wieczorem, już na miejscu zakwaterowania, szóstoklasiści wesoło i przyjemnie spędzili czas na wspólnej zabawie na świeżym powietrzu oraz pieczeniu kiełbasek.
Drugiego dnia wycieczki grupa zwiedziła zamek w Czorsztynie oraz warownię w Niedzicy. Z pokładu statku, który zabrał uczniów w rejs po Jeziorze Czorsztyńskim, można było podziwiać piękną okolicę - góry, zaporę wodną i średniowieczne ruiny. Chwile spędzone w Pieninach były pełne niezapomnianych wrażeń i przeżyć.

/opiekunowie: J. Rozmus - Folek, A. Stankiewicz/

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com