Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Praca wolontariusza jest nieodpłatna, ale nikt z tej współpracy nie wychodzi „z pustymi rękami".

Nagrodą za jego pracę jest bowiem satysfakcja, uznanie i wdzięczność innych, bezcenna wiedza i doświadczenie. Często taką pomocą obdarowujemy ludzi, którzy nie są naszymi krewnymi, przyjaciółmi czy znajomymi. Chodzi bowiem oto, by wykrzesać z siebie „ludzkie odruchy" wobec zupełnie obcych osób.
Dziękujemy uczniom i opiekunom, którzy brali udział w wolontariacie na rzecz Hospicjum Św. Ojca Pio:
Piotr Kubica,Marcin Kosko, Konrad Gąsior, Antoni Chromik, Julia Paszek, Martyna Kuś, Weronika Przystał, Miłosz Żupa, Mateusz Kościelny, Kacper Lukasek, Karol Kościelny, Mateusz Zielazo, Julia Szklanny, NorbertKurtok, Sebastian Hantulik, Angelika Wysowska i Michalina Kawa .

/red.Joanna Kosko/