Dla najwspanialszych Rodziców

Jasełka 2018

Serdeczne zaproszenie na JASEŁKA.

Więcej…

W listopadzie br. uczniowie klas V - VII wzięli udział w szkolnych eliminacjach do Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego.

Uczestnicy etapu szkolnego mieli za zadanie rozwiązać test ortograficzny sprawdzający znajomość zasad pisowni. Najlepszy wynik uzyskali:
1. Stanisław Janus, kl. VII b – I miejsce
2. Zuzanna Majnusz, kl. VII a  – II miejsce
23 listopada br. zwycięzcy konkursu szkolnego – Zuzanna i Stanisław - reprezentowali naszą szkołę podczas IX Gminnego Konkursu Ortograficznego o „Złote Pióro”, który odbył się w SP nr 8 w Rudołtowicach. W konkursie wzięło udział 15 uczniów z 8 szkół. Uczniowie podczas indywidualnej pracy musieli zmierzyć się z różnorodnymi zadaniami z zakresu ortografii i interpunkcji. Nasi reprezentanci świetnie poradzili sobie z zadaniami konkursowymi oraz wykazali się gruntowną znajomością zasad ortograficznych. Stanisław Janus z klasy VII b okazał się prawdziwym mistrzem ortografii - zdobył I miejsce (ex aequo) i wywalczył dla naszej szkoły „Złote Pióro”.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcy! Dziękujemy także pozostałym uczniom za udział
w szkolnych eliminacjach.

Opiekunowie: J. Rozmus - Folek, I. Szklanny

JSN Epic template designed by JoomlaShine.com