Zebranie dla Rodziców

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranie wszystkich Rodziców uczniów klas I-VIII, które odbędzie się 13 września 2018r. (czwartek) o godz. 17.00 w sali gimnastycznej. Po zebraniu odbędą się spotkania z wychowawcami.
O godz. 18.00 w sali nr 101 odbędzie się zebranie Rady Rodziców.

Zebranie Trójek Grupowych

Dyrekcja ZSP w Jankowicach zaprasza na zebranieTrójek Grupowych które odbędzie się w sali 101 w dniu 13.09.2018 tj. środa o godz.18.00.

Jak każdego roku uczniowie szkoły w Jankowicach przygotowali przedstawienie z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Prace nad Jasełkami trwały już od listopada. W ich przygotowanie zaangażowani byli nie tylko uczniowie i nauczyciele, ale także rodzice. Przedstawienie jasełkowe zgromadziło liczną publiczność, która przyjęła ciepło popisy aktorskie naszych uczniów. Jasełka 2017 wprowadziły nas w świąteczny czas…

/Izabela Szklanny/