INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor ZSP w Jankowicach informuje, że podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe dla klas I – VIII kupuje szkoła z dotacji podręcznikowej. Podręczniki zostaną wypożyczone uczniom z biblioteki szkolnej, a zeszyty ćwiczeń przekazane we wrześniu 2019r. Rodzice zobowiązani są do wyposażenia uczniów jedynie w podręczniki i zeszyty ćwiczeń do przedmiotu religia.

Wykaz podręczników z religii

DNI OTWARTE

Dyrektor ZSP w Jankowicach serdecznie zaprasza Rodziców i Przedszkolaków na DNI OTWARTE, które odbędą się w dniach 27 oraz 28 sierpnia 2019r. w godz. 10.30 - 11.45 w budynku przedszkola.

Chociaż za oknami brak śniegu, nastrój świąteczny w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jankowicach gości już od pierwszych dni grudnia.

6 grudnia, w mikołajkowy poranek, klasa Va zebrała się w pięknie przystrojonej sali gimnastycznej, aby spotkać się z Mikołajem. Chyba wszyscy uczniowie Va byli w tym roku bardzo grzeczni, bowiem Mikołaj każdemu wręczył podarek. Było dużo radości i uśmiechów. Przejęte i uradowane twarze uczniów potwierdziły, że wierzą oni nadal w Mikołaja i niecierpliwie go oczekują.
Na zakończenie spotkania klasa zaprosiła gościa do wspólnego zdjęcia.