INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor ZSP w Jankowicach informuje, że podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe dla klas I – VIII kupuje szkoła z dotacji podręcznikowej. Podręczniki zostaną wypożyczone uczniom z biblioteki szkolnej, a zeszyty ćwiczeń przekazane we wrześniu 2019r. Rodzice zobowiązani są do wyposażenia uczniów jedynie w podręczniki i zeszyty ćwiczeń do przedmiotu religia.

Wykaz podręczników z religii

DNI OTWARTE

Dyrektor ZSP w Jankowicach serdecznie zaprasza Rodziców i Przedszkolaków na DNI OTWARTE, które odbędą się w dniach 27 oraz 28 sierpnia 2019r. w godz. 10.30 - 11.45 w budynku przedszkola.

6 stycznia 2019r., w Święto Trzech Króli, grupy kolędników pod opieką osób dorosłych odwiedziły domy mieszkańców Jankowic.

Kolędnicy głosili Dobrą Nowinę, śpiewając kolędy oraz składali życzenia. Ich przybycie spotykało się z dużą otwartością, gościnnością i radością ze strony domowników. Wyrazem tego były słodkie poczęstunki, miłe słowa podziękowań i liczne dary. Dzięki życzliwości i szczodrości mieszkańców naszej parafii udało się uzbierać w sumie imponującą kwotę 10 643 zł. Ta suma została przekazana za pośrednictwem diecezji Papieskiemu Dziełu Misyjnemu Dzieci dla najmłodszych z Burundi i Rwandy.
Dziękujemy uczniom, którzy zechcieli pójść z kolędą, ich rodzicom oraz opiekunom grup, czuwającym nad bezpieczeństwem dzieci. Przede wszystkim zaś składamy gorące podziękowania wszystkim mieszkańcom za obecność, ciepłe przyjęcie kolędników, okazaną im życzliwość i złożone z serca ofiary. Przepraszamy, jeżeli nie do wszystkich domów udało nam się dotrzeć. BÓG ZAPŁAĆ!

/red. Regina Pudełko/