INFORMACJA O PODRĘCZNIKACH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

Dyrektor ZSP w Jankowicach informuje, że podręczniki oraz materiały ćwiczeniowe dla klas I – VIII kupuje szkoła z dotacji podręcznikowej. Podręczniki zostaną wypożyczone uczniom z biblioteki szkolnej, a zeszyty ćwiczeń przekazane we wrześniu 2019r. Rodzice zobowiązani są do wyposażenia uczniów jedynie w podręczniki i zeszyty ćwiczeń do przedmiotu religia.

Wykaz podręczników z religii

DNI OTWARTE

Dyrektor ZSP w Jankowicach serdecznie zaprasza Rodziców i Przedszkolaków na DNI OTWARTE, które odbędą się w dniach 27 oraz 28 sierpnia 2019r. w godz. 10.30 - 11.45 w budynku przedszkola.

W dniach 4 i 5 marca przeprowadzone zostały zajęcia w ramach obchodów Europejskiego Dnia Logopedy (EDL).

Dzieci chętnie wykonywały proponowane ćwiczenia z zaangażowaniem usprawniały motorykę aparatu artykulacyjnego, oddechowego i fonacyjnego. Samodzielnie wykonywały pomoce logopedyczne („dmuchajki, „gwizdki logopedyczne”, „instrumenty muzyczne”), malowały farbami dmuchając przez słomkę.

W tych dniach starsi uczniowie mogli odwiedzić gabinet logopedyczny, zagrać w planszowe gry logopedyczne, sprawdzić dykcję i swoją wymowę w „Łamańcach językowych”.

red. A. Śliwka, logopeda