23 kwietnia 2019r.

Szanowni Rodzice!Więcej…

Terminy rekrutacji na rok szkolny 2019-2020

Zarządzenie Burmistrza Pszczyny i harmonogram rekrutacji na rok szkolny 2019-2020 do pobrania TUTAJ

25 marca w Szkole Podstawowej nr 4 w Pszczynie odbył się międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania.

Naszą szkołę reprezentowało dwoje uczniów z klasy piątej: Julia Maciejewska oraz Michał Kolasa. Jadąc na konkurs nie wiedzieliśmy, co nas czeka, bowiem nie został wcześniej określony zakres utworów do opracowania. Na miejscu okazało się, że tym razem będziemy czytać dosyć długie fragmenty książek Grzegorza Kasdepke. Piękne czytanie jest chyba naszą mocną stroną, bowiem kolejny raz możemy się pochwalić sukcesem. Najpiękniej ze wszystkich uczestników konkursu czytała Julia Maciejewska, która zajęła I miejsce.
Gratulujemy
Tekst: Lucyna Grygier